KURUMSAL

Vestel olarak faaliyetlerimize, kuruluş yılımız 1984'te başladık. Zorlu Holding bünyesine katıldığımız 1994 yılından beri ise üretim gücümüzü, ihracatımızı ve sahip olduğumuz pazar payını katlayarak artırmayı sürdürüyoruz.

Bünyemizde yer alan 16’sı yurtdışı olmak üzere toplam 23 şirketle, tüm dünyaya tüketici elektroniği, beyaz eşya, bilgi teknolojileri ve dijital ürün alanlarında geniş bir ürün yelpazesi sunuyoruz.

Sektörde Vestel’e ait olan ihracat şampiyonluğunu 18 yıldır rakiplerimize kaptırmayarak, bugün Türkiye'nin en bilinen ve itibar sahibi 10 markası arasında yer alıyoruz.

16 bini aşkın çalışanımız, 1.200 satış noktamız, 350 yetkili servis, 13 merkez servisimiz ile Türkiye’nin neresinde olursanız olun, teknolojilerimizi sizlere en kısa sürede ulaştırmak ve ihtiyaç duyabileceğiniz her çözümü anında sunmak için durmaksızın çalışıyoruz.

Çalışmalarımızı "dünya şirketi" olma vizyonuyla sürdürerek, küresel haritaya dağılmış 8 Ar-Ge merkezi,  yılda 170 milyondan fazla Ar-Ge yatırımı ile dünyanın en gelişmiş teknolojilerini üretiyor;  ürünlerimizi 152 ülkede ihraç ederek milyonlarca kullanıcıya ulaştırıyoruz.

Manisa'da yer alan ve National Geographic Channel Mega Fabrikalar ve Discovery Channel’ın Nasıl Yapılır belgesellerine konu olan  ilk Türk fabrikası Vestel City'de, en karmaşık ürünleri pazara en üstün kalitede sunmak için çalışıyoruz.

Vestel Teknoloji Çözümleri, 2012 yılında Zorlu Holding bünyesinde hayatı kolaylaştıracak dijital ve teknolojik ekran çözümleri sunmak için kurulmuştur. Vestel Teknoloji Çözümleri olarak eğitim, sağlık, turizm sektörlerinin yanı sıra mağazacılık, parakende, gıda, ulaşım ve finans gibi sektörlerde de özel dijital ekran çözümleri sunuyoruz.

Vestel Teknoloji Çözümleri, ilk olarak Vestel  Etkileşimli Led Akıllı Tahta ürünleri ile eğitim sektöründe dijital dönüşüm başlatılması sürecine katılmıştır. Daha sonra, kurumsal ihtiyaçları göz önüne alarak geliştirilen Vestel Bilgilendirme Ekranı ile restoranlarda başlayan dönüşümü Videowall ile devam ettirerek farklı sektörlerde de çözümler sunuyoruz. Farklı model ve boyutlarıyla her türlü ihtiyaca uygun olan ürünlerimiz istenen her yerde reklam, tanıtım, bilgilendirme faaliyetlerini gerçekleştirmeye olanak sağlamaktadır