EĞİTİM ÇÖZÜMLERİMİZ

Teknoloji ile iç içe büyüyen çocuklar; multimedya destekli, teknolojinin öğrenim sürecine dahil olduğu interaktif öğrenme ortamlarında daha hızlı ve kolay öğrenebilmektedir. Bu öğrenme sürecini desteklemek amacıyla geliştirilen Vestel Etkileşimli LED Akıllı Tahtalar, dikkat çekici ve yaratıcı eğitim materyalleri oluşturulmasını kolaylaştırır. Projeksiyon sistemine kıyasla oldukça uzun ömürlü olan akıllı tahtalar sayesinde Notebook, perde ve projektöre ihtiyaç kalmaz. Aynı zamanda takibi oldukça zor olan yoklama kağıtları, belgeler ve sınav kağıtları dijital ortamda rahatlıkla depolanıp takip edilebilir ve çok daha verimli ders işlenebilir.

tablet
resim

Etkileşimli ve Yönetilebilir

Vestel, eğitim çözümlerinde yenilikçi bir yaklaşımı benimseyerek kullandığı Oktopus yazılımı ile öğrenci performansını ölçme, değerlendirme araçları ve raporlama şeçenekleri ile öğretmenlerin sınıftaki takibini kolaylaştırır.

Ölçümleme

Öğrenci performansı ölçme-değerlendirme araçlarıyla beraber öğrencilerin sınıf içi performansı ölçme imkanı verir. Akıllı tahta ve tablet etkileşimi ile etkileşim yazılımı üzerinden sınav yapabilmek, yoklama almak ve istatistikler tutabilmek oldukça kolaylaşır.

octopuslogo
kullanimkilavuzu Akıllı Tahta Etkileşim Yazılımı Kullanım Kılavuzu
Dersleri görüntüleme Duyuruları Paylaşma Tablet ya da laptop kullanarak not alma.
Anket yapma Katılımcı geri dönüşler Sonuçları anında gösterme
Metinlere not ekleme
İstatistik oluşturma ve raporlama
Çoklu Dil Desteği
Çoklu Dokunmatik Ekran
Windows, Android ve İOS cihazlarıyla %100 uyumluluk

Eğitim ve öğretim çözümlerinde yenilikçi bir yaklaşımı benimseyen Vestel, dünya çapında market lideri olan Qwizdom’un Oktopus yazılımını Türkiye’de ilk kullanan firmadır. Oktopus yazılımı, Qwizdom Notes+ uygulaması sayesinde etkileşimli olarak Windows, Android ve IOS cihazlarıyla %100 uyum sağlar. Oktopus, 70’in üzerinde kullanılabilen çizim özelliği içermektedir. Eğitim içeriği olarak matematik, dil , coğrafya ve bilim araçları ve oyunları içerir. Verilen dersleri kopyalama , paylaşma ve saklama seçenekleri sunar. Öğrenci performansını ölçme, değerlendirme araçları , raporlama seçenekleri, çoklu dil desteği, ses ve video kaydetme, zenginleştirilmiş araç çubuğu ve menüsü sayesinde çok daha kolay ve pratik kullanım imkanı verir.

Vestel Etkileşimli LED Akıllı Tahtalar

Vestel Etkileşimli LED Akıllı Tahtalar çerçeveli ve çerçevesiz , 65”, 75”, 84” boyutları ile farklı şeçeneklerde bulunmaktdır. İsteğe bağlı olarak akıllı tahtanızı ayaklı, kapaklı ya da doğrudan duvara montaj yaptırarak kullanabilirsiniz. Çerçeveli etkileşimli akıllı tahtalar, tercihinize bağlı olarak beyaz ya da yeşil tahta ile birlikte kullanımınıza sunulmaktadır. Vestel, eğitim çözümü olarak Çerçeveli ve Çerçevesiz Etkileşimli LED akıllı tahtalar dışında Totem tabela, bilgilendirme ekranı ve video wall çözümlerine de sahiptir.

İlgili ürünler